Кошик
131 відгук
ВСЕ ДЛЯ ЗВАРЮВАННЯ ТА ПЛАЗМОВОЇ РІЗКИ
+380 (67) 694-05-81

Ергономіка очима зварника

Ергономіка очима зварника

Wikipedia каже: "Термін " ергономіка' (від ін-грец. ἔργον — робота і νόμος — закон) — це наука про закони людського та автоматизованого праці. Метою ергономіки є організація умов праці, робочого процесу та об'єктів для обробки (деталей, інструментів, напівфабрикатів) найбільш оптимальним чином щодо простору і часу. А так само оптимізація робочого обладнання таким чином, що б отримати ідеальні робочі результати (за якістю і економічності), і створення умов, при яких робітники не втомлювалися і не отримували травм, навіть якщо вони виконують одну і ту ж роботу протягом багатьох років.

Як провідний виробник зварювальних технологій, ABICOR BINZEL постійно вивчає вплив зварювання на людський організм, тому що тільки таким чином можна розвивати ергономіку продукції з покоління в покоління. Крім того, ABICOR BINZEL тепер в змозі дати професійним зварювальникам цінні поради про підтримку хорошої фізичної форми у вигляді нового фітнес-керівництва

Які існують проблеми ергономіки для зварювання?

Досвідчені зварювальники добре знайомі з високими фізичними навантаженнями, з якими вони стикаються у своїй роботі і пристосовуються до них кожен день. Кожен має свої власні способи зменшувати втому в м'язах шляхом фізичної активності у вільний від роботи час. На жаль кількість лікарняних з причини втрати працездатності залишається дуже високим. Однією з причин є специфіка роботи, так як зварювальник досить часто повинен знаходитися в одному і тому ж положенні протягом тривалого періоду часу, наприклад, при виконанні робіт на висоті. На жаргоні спортивної медицини це називається "обмеженої позою", яка викликає односторонню навантаження. При цьому в напружених м'язах судини надто довго перебувають у стиснутому стані. В результаті погане кровообіг і знижене забезпечення м'язів киснем призводить до болю у м'язах та швидкої стомлюваності.

Опытные сварщики хорошо знакомы с высокими физическими нагрузками, с которыми они сталкиваются в своей работе и приспосабливаются к ним каждый день. Каждый имеет свои собственные способы уменьшать усталость в мышцах путем физической активности в свободное от работы время. К сожалению количество больничных по причине утраты трудоспособности остается очень высоким. Одной из причин является специфика работы, так как сварщик довольно часто должен находиться в одном и том же положении в течение длительного периода времени, например, при выполнении работ на высоте. На жаргоні спортивної медицини це називається "обмеженої позою", яка викликає односторонню навантаження. При цьому в напружених м'язах судини надто довго перебувають у стиснутому стані. В результаті погане кровообіг і знижене забезпечення м'язів киснем призводить до болю у м'язах та швидкої стомлюваності.

Як зварювальний пальник може сприяти поліпшенню якості життя?

ABICOR BINZEL змогли отримати цінні знання про розвиток ергономіки зварювальних пальників на підставі випробувань і досліджень, які проводилися протягом багатьох років. Вчені називають це "підвищення зручності користувача і, отже, поліпшення людино-машинного інтерфейсу". Для користувачів продукції ABICOR BINZEL це означає: якщо пальника легше і їх більш ергономічні рукоятки, то це служить підтриманню такого цінного здоров'я професійних зварювальників, поліпшення робочих результатів і підвищення якості їх життя.

Спорт во время и после работы?
Дает ли сварка сама по себе достаточную нагрузку для тренировки мышц?

Любая физическая активность, в том числе и сварка, является стрессом для организма. Впрочем, стресс не должен оцениваться в отрицательном ключе, потому что наш организм напрямую зависим от стрессовых раздражителей. Опорно-двигательный аппарат человека буквально запрограммирован испытывать напряжения. И регулярные нагрузки являются важным фактором для здорового тела. Малоподвижный образ жизни, напротив, приводит скорее к ослаблению структур организма. Все знают это из личного опыта. Рука, которая находилась в гипсе в течение некоторого времени, не в состоянии двигаться и значительно теряет мышечную массу. Такая потеря мышечной массы происходит постепенно в возрасте около 30 - 40, если человек ничего не делает с этим. Знания, полученные из служебной медицины и науки о спорте, также могут быть полезны в области охраны труда и производственной среды. Целью профилактической и сопроводительной подготовки является укрепление мышечных структур посредством нагрузок для повышения их эффективности. Ця специфічна підготовка окремих структур опорно-рухового апарату покращує їх опірність і, таким чином, обмежує згубний вплив робочого навантаження.

За цим посиланням наведено фітнес-вправи для зварювальників

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner