Кошик
132 відгуків
ВСЕ ДЛЯ ЗВАРЮВАННЯ ТА ПЛАЗМОВОЇ РІЗКИ
+380 (67) 694-05-81

ПРО НАС

ABICOR BINZEL

Визнання технологічних трендів та інноваційний дизайн є однією із сильних сторін ABICOR BINZEL.

Заснована у 1945 р. компанія Alexander Binzel Schweisstechnik GmbH & Co. KG спеціалізувалася на розробці та виробництві пальників для зварювання в середовищі захисних газів MIG/MAG, TIG, а також різаків для повітряно-плазмового різання.

З того часу безліч запатентованих розробок компанії стали відмінними рисами всієї зварювальної спільноти і лягли в основу міжнародних стандартів.

Маючи понад 30 дочірніх компаній, понад 20 ексклюзивних імпортерів та понад 1000 співробітників, група ABICOR BINZEL представлена ​​у більш ніж 50 країнах світу. Її виробничі потужності разом з головним офісом розташовані в Бузеку і на заводі в Дрезден, а також у США, Бразилії, Індії, Китаї та Росії.

У 1997 р. було затверджено торгову марку ABICOR ®, як вираження стратегії компанії, яка залежить від інновацій, глобалізації та відповідає чіткій політиці бренду.

ТОВ "ВСЦ "ТЕРМА" є офіційним дистриб'ютором ABICOR BINZEL в Україні з 2014 року

THERMACUT

Продукція торгової марки THERMACUT® була представлена ​​на світовому ринку  більше 16 років тому, як виробник замінних витратних матеріалів та різаків для повітряно-плазмового різання (Hypertherm, Kjellberg, Esab, Thermal Dynamics, Cebora та ін.)

Виробничий комплекс в Чеській республіці (Thermacut, sro) займає площу в 15000 м2 і включає логістику, виробництво, склад і офісні приміщення для більш ніж 200 співробітників. Торгове відділення розташоване за 300 км. від столиці Чехії, Праги, і обслуговує клієнтів не тільки в Чехії, але також у більш ніж 30 країнах світу. Для задоволення потреб міжнародних клієнтів компанія Thermacut керує кількома торговельними філіями в Європі та Америці, має торговельні відносини з Україною та країнами Балтії. Успішна стратегія виробництва та реалізації вивела компанію Thermacut на провідні позиції серед виробників замінних витратних матеріалів для плазмового різання.

ТОВ "ВСЦ "ТЕРМА" є офіційним дистриб'ютором THERMACUT в Україні з 2014 року

Інформація про компанію

Назва:
ТЕРМА
Тип компанії:
Торгова компанія, Дистриб'ютор / Реселер, Представництво
Бренди:
ABICOR BINZEL, THERMACUT, ESAB, BOHLER, JASIC

Організаційно-правова форма та капітал

Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner