Кошик
131 відгук
ВСЕ ДЛЯ ЗВАРЮВАННЯ ТА ПЛАЗМОВОЇ РІЗКИ
+380 (67) 694-05-81

ВОЛЬФРАМОВІ ЕЛЕКТРОДИ

Неплавки вольфрамові електроди ABICOR BINZEL

     WR2 – Електроди з оксидом лантану La2O2. Лантанові вольфрамові електроди практично не забруднюють зварювальний шов і можуть працювати на струмах на 50% більше допустимих для електродів з іншими домішками. Застосовуються для роботи на постійному (DC) та змінному (АС) струмі.

     E3 - Застосовуються на всьому діапазоні потужностей постійного (DC) та змінного (АС) струму , нелегованої та високолегованих сталей, сплавів алюмінію, титану, нікелю, міді та магнію. Неторовані, нерадіоактивні.

     WT 20 - Електроди з оксидом торію ThO2 (1,8-2,2%) використовуються при зварюванні вуглецевих, низьколегованих та нержавіючих сталей, титану, міді та їх сплавів на постійному струмі (DC). Торовані електроди добре працюють при зварюванні на постійному струмі та з покращеними джерелами струму, при цьому, залежно від поставленого завдання, можна змінювати кут заточування електрода. Торовані електроди добре зберігають свою форму при великих зварювальних струмах. Радіоактивні.

     WP - Електроди без добавок, що складаються з чистого вольфраму. Головною сферою застосування цих електродів є зварювання змінним струмом (АС) сплавів алюмінію при гарній стійкості дуги. Електроди WP не придатні для зварювання постійним струмом (DC).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner