Зварювальний напівавтомат ПДГ-215" Профі" зі зварювальної пальником Abimig 155 від Abicor Binzel
Зварювальний напівавтомат ПДГ-215 "Профі" з евроразъемом підключення.
Трансформаторний зварювальний напівавтомат ПДГ-215 "Профі", використовується для зварювання сталей в режимі MIG/MAG. Зварювання відбувається в середовищі захисних газів за допомогою обмідненого дроту діаметром 0,6 - 1,0 мм. Вбудований подаючий механізм, регулює швидкість подачі дроту в межах від 0,2 м/хв до 20 м/хв.
Апарат працює від побутової мережі.
ПДГ-215 "Профі" має плавні регулювання потужності зварювальної дуги за рахунок ручки п'ятому ятиступінчастого регулятора. Силовий трансформатор виготовлений з міді. Для поліпшення продуктивності, напівавтомат обладнаний потужним вентилятором. Міцний корпус зварювального апарата робить його стійким до різного виду механічних пошкоджень. Висока зносостійкість забезпечить тривалий термін служби.
Завдяки своїм високим технічним показникам зварювальний напівавтомат ПДГ-215 "Профі" українського виробника Енергія-Зварювання, укомплектувань зварювальним пальником Abimig 155 німецької компанії Abicor Binzel. Роз'єм підключення по апарату KZ-2.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Енергія-зварювання |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальний зварювальний струм | 200 А |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 30 А |
| Номінальна споживана потужність | 4.5 кВт |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Тривалість навантаження | 40 % |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 0.2 м/хв |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 20 м/хв |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 35 640 ₴





