Сварочный полуавтомат ПДГ-215" Профи" со сварочной горелкой Abimig 155 от Abicor Binzel
Сварочный полуавтомат ПДГ-215 "Профи" с евроразъемом подключения.
Трансформаторний зварювальний напівавтомат ПДГ-215 "Профі", використовується для зварювання сталей в режимі MIG/MAG. Зварювання відбувається в середовищі захисних газів за допомогою обмідненого дроту діаметром 0,6 - 1,0 мм. Вбудований подаючий механізм, регулює швидкість подачі дроту в межах від 0,2 м/хв до 20 м/хв.
Апарат працює від побутової мережі.
ПДГ-215 "Профі" має плавне регулювання потужності зварювальної дуги за рахунок ручки п'ятиступінчастого регулятора. Силовий трансформатор виготовлений з міді. Для поліпшення продуктивності, напівавтомат обладнаний потужним вентилятором. Міцний корпус зварювального апарата робить його стійким до різного виду механічних пошкоджень. Висока зносостійкість забезпечить тривалий термін служби.
Завдяки своїм високим технічним показникам зварювальний напівавтомат ПДГ-215 "Профі" українського виробника Енергія-Зварювання, укомплектований зварювальним пальником Abimig 155 німецької компанії Abicor Binzel. Роз'єм підключення по апарату KZ-2.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Энергия-сварка |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Номинальный сварочный ток | 200 А |
| Максимальный сварочный ток | 200 А |
| Минимальный сварочный ток | 30 А |
| Номинальная потребляемая мощность | 4.5 кВт |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Максимальный диаметр проволоки | 1 мм |
| Продолжительность нагрузки | 40 % |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Механизм подачи проволоки | Металл |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 5 кг |
| Минимальная скорость подачи проволоки | 0.2 м/мин |
| Максимальная скорость подачи проволоки | 20 м/мин |
| Степень защиты IP | 21 |
| Вес | 45 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 35 640 ₴





