Кошик
67 отзыва
ОФИЦИАЛЬНЫЙ ПРЕДСТАВИТЕЛЬ «ABICOR BINZEL»
+380676940581

Про нас

 Компанія"ТЕРМА" офіційний дистриб'ютор продукції THERMACUT та ABICOR BINZEL в Україні.

 

THERMACUT

Продукція торгової марки Thermacut® була представлена ​​на світовому ринку різання і зварювання більше 16 років тому, як виробник замінних витратих матеріалів, аксесуарів та плазмотронів для плазмового різання (Hypertherm, Kjellberg, Esab, Thermal Dynamics, Cebora та інш)

Виробничий комплекс в Чеській республіці (Thermacut, sro) займає площу в 15000 м2 і включає в себе логістику, виробництво, склад та офісні приміщення для більш ніж 200 співробітників. Торговельне відділення розташоване в 300 км. від столиці Чехії, Праги, і обслуговує клієнтів не тільки в Чеської Республіки, але так само в більш ніж 30 країнах по всьому світу.
Для задоволення потреб наших міжнародних клієнтів компанія Thermacut® керує декількома торговельними філіями в Європі та Америці, має торгові відносини з Україною і країнами Балтії. Слід підкреслити успішну стратегію експансії компанії Thermacut.

Thermacut® підтримує повністю укомплектований склад, виробництво і технічний відділ продажів у Сполучених Штатах Америки (Thermacut, Inc.), які обслуговують ринки Північної та Південної Америки. Відкриття торгового філії та складу в Німеччині (Thermacut, GmbH) відбулось в 2003 році. Thermacut® підтримує тісні партнерські відносини зі своїми ключовими агентами та дистриб'юторами в Азії, Африки, Австралії та Середньому Сході.

Успішна стратегія виробництва і реалізації вивела компанію Thermacut® на ведучі позиції серед виробників замінних витратних матеріалів для плазмового різання

 

ABICOR BINZEL

Компанія заснована в 1945 році. Основні виробничі потужності: Німеччина (Бузек, Дрезден).

Практично для всіх видів матеріалів, деталей і завдань ABICOR BINZEL пропонує оптимально сконструйовані пальники для зварювання або різання, для ручного або автоматичного режиму, з повітряним або рідинним охолодженням.На сьогоднішній день ABICOR BINZEL це:

  • Більше 30 дочірніх підприємств і понад 20 ексклюзивних партнерів
  • Більше 1000 співробітників по всьому світу
  • З 1995 року сертифікат німецького промислового стандарту DIN EN ISO 9001
  • Високі результати досліджень і розробок, отримані у власній, єдиній у своїй галузі, обладнаній лабораторії зварювальної техніки.
  • Найдемократичніші ціни серед виробників аналочної продукції в Європі