Сварочный полуавтомат ПДГ-315 "Буран" со сварочной горелкой Abicor Binzel .
ЗВАРЮВАЛЬНИЙ НАПІВАВТОМАТ ПДГ-315 БУРАН
Зварювальний напівавтомат ПДГ-315 БУРАН, призначений для зварювання металоконструкції з маловуглецевих, неіржавліючих сталей, малих, середніх і великих товщин. Робота з металевими виробами виконується в середовищі вуглекислого газу або в середовищі аргону. Зварювальний дріт діаметром від 0,8 мм до 1,4 мм, за допомогою подаючого механізму фірми "Cooptim" автоматично транспортується в місце зварювання. Основу зварювального джерела становить трансформатор.
Однією з переваг даного напівавтомата є плавне регулювання зварювального струму в діапазоні від 45А до 320А за допомогою шестиступінчастого перемикача. Продуманий до дрібниць зварювальний контур з фільтром на виході забезпечує високу якості шва навіть при значних коливаннях напруги. Сучасна система охолодження здійснює обдув силового обладнання апарату, що дозволяє використовувати його в приміщеннях з високими температурами. Також реалізований захист по струму, який запобігає короткому замиканню..
Зварювальний напівавтомат ПДГ-315 "Буран" спеціально розроблений для роботи у важких умовах. Даний апарат не примхливий в обслуговуванні і дуже надійний в роботі. Апарат додатково оснащений візком, що робить його транспортування в робочій зоні досить зручною.
Якщо ви ведете зварювальні роботи в промислових масштабах і великих обсягах, радимо звернути увагу на цей зварювальний напівавтомат українського виробництва.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Энергия-сварка |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Максимальный диаметр проволоки | 1.6 мм |
| Максимальный сварочный ток | 320 А |
| Механизм подачи проволоки | Металл |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.8 мм |
| Минимальный сварочный ток | 45 А |
| Напряжение питающей сети | 380 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 12 кВт |
| Номинальный сварочный ток | 300 А |
| Продолжительность нагрузки | 40 % |
| Степень защиты IP | 21 |
| Тип подключения рукава | ПДГ разъем |
- Цена: 81 288 ₴



