Кошик
130 відгуків
ВСЕ ДЛЯ ЗВАРЮВАННЯ ТА ПЛАЗМОВОЇ РІЗКИ
+380 (67) 694-05-81

ПОВІТРЯНО-ПЛАЗМОВА РІЗКА (CUT)

ТИПИ ПІДПАЛУ ПЛАЗМОВОЇ ДУГИ:

Контактний (Lift) - тип запалення дуги, при якому для виникнення дуги необхідно торкнутися різаком металевої заготовки. Недолік контактного способу в тому, що з'являється ризик зіпсувати метал. На сьогоднішній день апарати з контактним підпалом все рідше зустрічаються на ринку, поступаючись більш сучасним моделям.

Високочастотний (HF) - даний тип підпалу реалізований в розповсюджених, але також бюджетних джерелах повітряно-плазмового різання (JASIC, EDON, TESLA  та інш.) Він вимагає більшої напруги при запалюванні дуги, створюючи високочастотні перешкоди на багатьох електроприладах, від верстатів з ЧПУ до кардіостимуляторів.

Пневматичний (PN) - На сьогоднішній день це єдиний спосіб підпалу дуги, повністю безпечний для ЧПУ. Реалізований даний тип підпалу в найбільш дорогих моделях апаратів -  THERMACUT EX-TRAFIRE 45hd /100sd , HYPERTHERM Powermax 1650, 105, 125

Таке джерело створює мінімальну кількість електромагнітних перешкод і не виводить з ладу обладнання. В цьому типі запалення електрод до початку різання торкається сопла. При натисканні на кнопку плазмотрона, під тиском газу, що надходить, між електродом і соплом утворюється невеликий зазор, необхідний і достатній для створення короткого замикання між ними, тобто для створення стартової (пілотної) дуги. Таким чином для утворення плазмової дуги за допомогою "пневмопідпалу" необхідно менше струму, ніж при високочастотному (HF) підпалі.

Також даний тип плазмоутворення продовжує термін служби сопел та електродів, і в цілому забезпечує більш стабільний цикл різу.

Таким чином пневматичний тип підпалу - це ідеальний варіант використання джерела ППР для автоматизованого розкрою металу.

На сьогоднішній день не існує джерел з пневмопідпалом дуги, які мають силу струму понад 130 А

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner